Wizualizacje i zdjęcia projektów

Przedstawiam Państwu wizualizacje 3D i zdjęcia obrazujące przykłady aranżacji wnętrz zarówno dla przestrzeni publicznych jak i mieszkań prywatnych. Przestrzenie, w których się poruszamy potrafią się znacząco różnić: inaczej można urządzić otwartą przestrzeń loftu a zupełnie inaczej małe mieszkanie w bloku.


Otwarta przestrzeń loftu daje ogromne możliwości aranżacyjne. Wizualizacja pozwala na rozpatrzenie wielu wariantów projektowych.
Loft - otwarta przestrzeń
Wnętrze domu jednorodzinnego może zostać zaprojektowane w sposób niesamowicie barwny poprzez łączenie wielu kolorów ścian nawet w jednym pomieszczeniu
Kolorowy zawrót głowy
Przychodnia jako obiekt użyteczności publicznej musi spełniać zarówno warunki dotyczące funkcjonalności jak również powinna ona zapewnić pacjentom uczucie możliwie największego komfortu psychicznego.
Przychodnia
Projekt mieszkania w bloku nie należy do prostych zadań ponieważ na małej przestrzeni trzeba dokonać takiej aranżacji, która zapewni niezbędną funkcjonalność bytową i jednocześnie będzie stwarzała odczucie ładu i estetyki.
Małe mieszkania
Obiekt rekreacyjny ma swoiste wymogi co do projektu aranżacji ze względu na dużą liczbę ludzi zgromadzonych we wspólnej przestrzeni i konieczność spełnienia różnorodnych funkcji rekreacyjnych
Rekreacja
Projekt aranżacji mieszkania w bloku
Mieszkanie w bloku